KARRIER TRIGO

A TRIGO Kft. folyamatos fejlődésének köszönhetően, a korábbi családi vállalkozásból közel 200 főt foglalkoztató, az agrárium meghatározó vállalatává nőtte ki magát. Földrajzi és üzleti terjeszkedéséhez újabb jól képzett, szakmai tapasztalattal rendelkező kollégákra van szükségünk. Amennyiben széleskörű iparági tapasztalattal rendelkezik, és úgy érzi, szívesen dolgozna cégünknél, kérjük válasszon az alábbiakban a meghirdetett pozíció(k) közül, vagy jelentkezzen adatbázisunkba.

Területi képviselő Fejér megye

2019-01-08
Főbb feladatok:
  • Termény (elsősorban kukorica) felvásárlása
  • Input anyagok értékesítése, finanszírozási szerződések megkötése
  • Kapcsolattartás a régióban lévő gazdákkal, termelőkkel
  • A meglévő ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, új kapcsolatok kiépítése
  • Konkurencia, az iparág folyamatos figyelemmel kisérése
  • Kapcsolattartás a cég bajai központjával, az egyes üzletágak vezetőivel
  • Jelentések, beszámolók készítése az üzletágak vezetői felé
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Min. középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben, az agrár szektorban szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
  • A növénytermesztési szektor működésének ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Magabiztos kommunikációs-, jó kapcsolatteremtő- és kiváló tárgyalási készség
  • Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd
  • Önálló, proaktív, konstruktív munkavégzés
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Nagy munkabírás és stressz-tűrő képesség
  • Dinamikus, határozott, meggyőző fellépés, sikerorientált hozzáállás
  • Magas szintű tervező- és szervezőképesség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Az adott régiókban hasznosítható kapcsolatrendszer, piacismeret (terménykereskedelem, input-anyag értékesítés)
  • Multinacionális vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, telefon, laptop)
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, magyar tulajdonú nagyvállalatnál
Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – az adott régióban

Jelentkezni kizárólag fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi linken, vagy a karrier@trigo.hu e-mail címen lehet.